Rasyonel Çözümler...

Şirket Profili

Eposta

Büyük hedeflere kısa zamanda ulaştık.

Çağdaş uygulamaları ve hizmet kalitesiyle taşımacılık sektöründe her geçen gün daha da tanınan CGL Lojistik, temelleri 2005 yılında atılan bir şirkettir. CGL Lojistik Uluslararası Nak. ve Dış Tic. Ltd. Şti, deniz ve hava taşımacılığı, gümrük iş kollarında faaliyet göstermektedir.

Misyon
Sektöre yeni ve maliyet etkinliği yaratan çözümler getirmek. Hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmetler sunarak müşterilerimizin iş hayatını kolaylaştırmak.

Vizyon
Rekabette üstünlük sağlayacak standartları belirleyerek farklılık yaratmak. Beklentilerinizin ötesinde hizmet verebilmek ve lojistik sektöründe lider olabimek. Üstünlük sağlama araçlarında farklılık yaratmak.

Müşteri bilinçlendiği ve değişik ulaşım araçlarını kıyaslama şansına sahip olduğu bir dönemde müşteriyi algılamak, onun isteklerine hızlı cevap vermek, tatmin etmek ve bilgilendirmek gerekliliğini ortaya çıkmaktadır. Bu da müşterilerin belirttiği isteğe hızlı ve ekonomik bir dönüş yapmak gerekliliği ve etkin bir lojistik yönetimi anlamına gelmektedir.

Avantajlarımız
Firmaların pazar yaratma çabaları, satış artırmaya yönelik strtejileri ve rekabet politikaları içinde taşımacılık vazgeçilmez bir konumdadır. Lojistik operasyonlarını iyi modelleyen, altyapısını iyi kuran CGL Lojistik, rekabetsel boyutta müşterilerine hızlı, düşük maliyetlere ulaşabilme, müşterilerle güçlü ilişkiler kurma gibi avantajlar sağlamaktadır.

"Rekabet ortamında avantajlı ve etkin uygulama"

Ürün dağıtım yönetimi, yani zamanında teslimat, küresel rekabet ortamında işletmeler için stratejik bir önem arz etmektedir.

Bu kapsamda CGL Lojistik, uluslararası dağıtımın planlaması, sevkiyatın gerçekleştirilmesi ve malların tam zamanında doğru şekilde karşı tarafa ulaştırılması gibi sürekli dinamizm halinde olan faaliyetleri lojistik bir düzene koymaktadır.

CGL Lojistik, endüstriyel şirketlerin her türlü tekstil, gıda, mermer, kimyasal hammadde, otomotiv ve yedek parçaları vb. yüklerinin tüm taşımacılık işlemlerini kusursuz bir hizmetle sağlamaktadır.